U bevindt zich hier: Startpagina // Lijst erkende VOS instituten

Lijst erkende VOS instituten

Sportmassage Friesland
Blinen 12
8941 BG Leeuwarden
Tel: 058 - 213 99 82
site: www.sportmassagefriesland.nl
e.mail: info@sportmassagefriesland.nl

Maastrichtse Opleiding Sportmassage
Hermelijnstraat 23b
6217VH Maastricht
Tel: 06-3830 2601
e-mail: bertmeijers1@gmail.com

Opleiding Sportmassage Groningen
Regattaweg 5
9731 AJ Groningen
tel. 06-22564473
http://opleidingsportmassage.nl/
e-mail: info@opleidingsportmassage.nl

Massage Opleidingen Lian Bart
Cursuslocatie: Purmerend
Zuiderpark 16
1771 AB Wieringerwerf
mob: 06-22316365
site: www.lianbart.nl
e-mail: info@lianbart.nl

Albeda College
Van Zandvlietplein 20
3077 AA Rotterdam
site:
www.albeda.nl/topsportcentrum
e-mail: P.buijs@albeda.nlOpleidingsCentrum Reset4U
Oostindie 13a
9354 TC Zevenhuizen
site: OpleidingsCentrumReset4U.nl
e-mail: info@ocr4u.nl

ROC Aventus
Docent: Mirel Haze
Sport & Bewegen
Postbus 10126, 7301 GC Apeldoorn
tel. 088 – 283 6887
e-mail:
m.haze@aventus.nl

Sepia Opleidingen
Schouwersweg 68
4451 HT Heinkenszand
Tel: 0118-700247
Site:
www.sepiaopleidingen.nl
E-mail:
info@sepiaopleidingen.nl

Volgende pagina, Waarom sportverzorging


Sportcollege ROC Midden Nederland
Rob Oostveen
Docent - fysiotherapeut
Herculesplein 285
3584 AA Utrecht
e-mail:
r.oostveen@rocmn.nl

ROC Midden Nederland - Beauty College
Docent Elwin Soerdjpal
Kretadreef 61
3562 VA Utrecht
e-mail
e.soerdjpal@rocmn.nl

Aspirant leden:

Koning Willem 1 College, Sportacademie
Docent Ernest Waanders
Locatie Marathonloop 1
s'Hertogenbosch
e-mail:
e.waanders@kw1c.nl

Graafschap College
Opleidingengroep Sport en Bewegen
Docent Eline Grevers
Sportweg 3, 7006 GJ Doetinchem
e-mail
e.grevers@graafschapcollege.nl

Femmie Dekker Opleiding Sportmassage
Cursuslokatie: Dorpshuis De Buddingehof
Dijkhuizen 66
7961 AM Ruinerwold
site:
www.fdsportmassage.nl
e-mail: fdsportmassage@gmail.com

ROC Horizon College,Alkmaar
Sport en Bewegen
Docent Lisanne van Roemburg
Locatie: Sportcomplex De Meent
e-mail:
l.a.vanroemburg@horizoncollege.nl

Body & Mind Opleidingen
C.D. Vereekestraat 74
4421 CE Kapelle
tel: 06 29119858
site:
www.bmopleidingen.nl
e-mail:
Mark@bmopleidingen.nl